HARMO LOOTA

72.58 sis.KM

Kaanega Harmo seeria väljavõtukarp Loota kinnitub enamlevinud  auguplaatide suurustele.

Loota on valmistatud puidukiust ja toormänniõli baasil valmistatud biopolümeerist.

Kategooria:

Kirjeldus

Loota on mõeldud lihtsasti transporditavaks üksikult, kinnitatuna Harmo tootegrupi konveieritele ja fikseeritud perforeeritud plaatseintele, näiteks kaubikutes.

Tootel on kaasaskandmist hõlbustav käepide ja kindlalt pealpüsiv kaas, mis teeb selle üksikult kaasas kandmise ja teisaldamise lihtsaks. Samuti takistab kate tõhusalt tolmu ja prahi kasti sattumist.

Oma vedruga lukustub Loota tihedalt perforeeritud plaadi külge.

Loota on valmistatud puidukiust ja biopolümeerist ehk tselluloositööstusest üle jäänud toormänniõlist valmistatud BioVerno naftast.

Sarnaselt männiõliga toodetakse ka Lootas kasutatav puidukiud puidutööstuse kõrvalsaadustest, mis tähendab praktikas võõraste jäätmete ärakasutamist, et võimalikult suur osa puidust saaks kasutusse ning ei ole vaja uusi puid langetada meie toote valmistamiseks.

Sobib kasutamiseks kõige tavalisemate perforeeritud plaatidega:

10 x 10 mm / vahekaugus 38 mm (Harmo mudelite enda auguplaadi suurus)

9 x 9 mm / vahekaugus 38 mm

Üldmõõtmed:

Kõrgus 155 mm

Sügavus 295 mm

Laius 195 mm

Kaal 1,8 kg

Kandevõime umbes 5 kg

Loota puidupõhist biokomposiiti (UPM EcoAce WB50) ja kaane puidupõhist plastikut (Woodly) on võimalik jäätmejaamades plasti kogumise teel taaskasutada, teised Harmo tooted on valmistatud alumiiniumist ja tsingitud teraslehest. Mõlemat materjali saab metallina taaskasutada.