Suomi-Tikas OÜ on 1979 aastal loodud pereettevõte, meie põhitegevuseks on olnud metallitöötlus. Tänaseks toimetab ettevõttes kolmas põlvkond. Valmistame professionaalseks kasutamiseks redeleid, tööpukkisid, samuti tööstuse ja logistika valdkonna jaoks spetsiaalseid hooldus -ja tõusutreppisid. Tooted on projekteeritud turvaliseks ja professionaalses kasutuses kestvateks.

SOOMES TOODETUD REDELID

PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS
made-in-finland

Enamik meie poolt müüdavaid redeleid on meie enda toodang, mida valmistatakse algusest peale meie tehases Soomes, Sipoos.

 

Meie tooted saavad palju kiita tänu nende kestvusele, tugevusele ja funktsionaalsusele. Sellest hoolimata tahame ja teeme pidevat arendustööd toodete omaduste parandamiseks.

SUOMI-TIKAS OÜ AJALUGU

Ettevõtte asutas 1979. aastal Sakari Peltonen. Hakati valmistama alumiiniumist kolmeosaseid lükandredeleid päästeametile. Seda redelimudelit (JT-384 PK) valmistati 25 aastat.
1984. aastal liitus ettevõtte tegemistega Markku Peltonen, Sakari poeg. Ettevõtte redelimudelite valik laienes aastate jooksul tänu Markkule ka muude erinevate kutsealade tarbeks. Markku loodud on ka ettevõtte logo, redelit kandev “Paterdaja”.
Käesoleval ajal, aastast 2017 alates Suomi-Tikas OÜ-s toimetab Peltonenide pere kolmas põlvkond Marku poegade Manueli ja Samueli juhtimisel tugeva pereettevõttena.

KESTVUS

KVALITEET

TURVALISUS

TURVALISUS

Kuigi me ise armastame musta huumorit ja seda võib ette tulla ka reklaamides, suhtume toodete kvaliteeti, pikaealisusesse ja turvalisusesse väga tõsiselt. Need on kriteeriumid millega me ei tingi.

UUENDAMINE

Meie tooted saavad palju kiita tänu nende kestvusele, tugevusele ja funktsionaalsusele. Sellest hoolimata tahame teha püsivat arendustööd toodete omaduste parandamiseks. Me ei taha kunagi olla olukorras kus tootearendus enam ei õnnestu ja õnneks meie ettevõtte meeskond peab innustust üleval.

TULEVIK

Tahame olla nüüd ja tulevikus kergesti kättesaadavad, konkurentsivõimelised ja usaldusväärne professionaalsete redelite valmistaja, kelle tooteid tuntakse kvaliteetsetena ja kelle tegevus on läbinähtav.

KESTVUS

Kõikidest muudatustest hoolimata päästeameti kolmeosaliste lükandredelite (KTS-390 PK) valmistamine jätkub. Eeltoodud redelimudelid on siiamaani meie toodete nimekirjas, loomulikult ka tuletõrjeautode katustel.