Koostöös Soome suuremate ehitusettevõtetega on  tehase meeskond koostanud kogumiku kasutatavatele redelitele ühtsete normide kasutamiseks ehitusobjektidel. Enne selle ühtse juhendi kasutuselevõttu oli üksteisest erinevaid norme, mis raskendasid ennekõike allhanke tegijate poolelt redelite valikut.

Kõik ehitusettevõtetega koostöös tehtud juhendid redelitele ja pukkidele täidavad Soome Riiginõukogu määrus VNa-205/2009 nõudeid. Tootelehelt  leiad märgistused VNa-205/2009 juhendi nõuded täitvate redelite ja pukkide tabelist.

Ehitusettevõtete redelijuhised (Turvalised tööpukid ja redelid) kohustab valmistajat kõikidel redelitel informeerima kuidas nõutud tugevus on redelitel saavutatud. See toimib kleebise abil:

Mudeli kleebisel on toode TT- tööstuslikud  treppredelid, mille töötasapinna kõrgus on 144cm ja samuti info et redelijuhise põhjal näeb toode ette 2-e tükki 95cm pikkuseid alumisi tugitalasid.

Sellised kleebised kergendavad ka tööturvalisuse eest vastutavate inimeste tööd.

Ehitusettevõtete redelijuhises on eriti head numbriväärtused ja rusikareeglid. Olukorras kui kleebised on vigastunud või ära kadunud, leiab vajamineva info redelijuhisest.

Redelijuhend vähendab redelimudelite valikut ehitusobjektidel kuid parandab kasutuseks heakskiidetud mudelite turvalisust, nende järelvalvet ja arendust. Redelijuhend välistab sellised redelid mida nimetatakse pukkideks (laiad A-redelid ilma töötasapinnata), samuti kodukasutusredelid milledele on lisatud metallpiirajad.

Soome Riiginõukogu määrus ehitustööde turvalisusest (VNa-205/2009) leidub kogumikuna Finlex lehelt.